قابل توجه پذيرفته شدگان رشته تربیت بدنی مقطع کارشناسی دانشگاه گیلان(جديد)

06 02 2018
کد خبر : 3786809
تعداد بازدید : 104

ضمن عرض تبریک و خير مقدم به پذيرفته شدگان  مقطع کارشناسی دانشگاه گيلان، به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در دومرحله اينترنتی و حضوری انجام خواهدشد که انجام هر دو  مرحله ثبت نام الزامی می باشد.

 مرحله اول :ثبت نام اینترنتی

شروع ثبت نام اينترنتی از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ ۹6/11/21 لغایت  چهارشنبه مورخ 96/11/25 از طريق سامانه ثبت نام اينترنتی امکان پذير می باشد. قبل از ثبت نام اينترنتی باید مدارک مورد نياز شامل عکس  ۴×۳، کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی، مدارک پيش دانشگاهی، ديپلم، دوسال ماقبل ديپلم، کاردانی پيوسته برای دانشجوياني که با مدرک فوق در آزمون  شرکت نموده اند، کارت پايان خدمت يا کارت معافیت برای دارندگان کارت فوق،  با فرمت Jpg اسکن نمایند .درضمن لازم است پذيرفته شدگان کلیه فرم های ثبت نامی را که در مراحل ثبت نام موجود می باشد، از سایت دريافت و پس از پرینت نمودن فرم ها آنها را امضاء نمايند.

در صورت اطمینان از بارگذاری صحیح اسکن مدارک با در دست داشتن کلیه مدارک خواسته شده در روزهای اعلام شده جهت ثبت نام حضوری در محل ثبت نام حضور بهم رسانید.

جهت ورود به سامانه،  شماره ملی و یا شماره شناسنامه مورد نیاز می باشد که لازم است دانشجويان ابتدا نسبت به واريز 490000ریال (معادل چهل و نه هزار تومان) از طریق سامانه اقدام و سپس اطلاعات خواسته شده را تکمیل، مدارک اسکن شده را بارگذاری نمایند و پس از تکميل مراحل ثبت نام گزينه ارسال جهت بررسی را کلیک نماييد.

مرحله دوم : ثبت نام حضوری

تاریخ ثبت نام حضوری روزهای سه شنبه مورخ 96/11/24 لغايت چهارشنبه مورخ 96/11/25 می باشد.

تاریخ و ساعات مراجعه حضوری

خواهشمند است برای رعایت رفاه  حال خود و همراهان در خارج از برنامه زمانی  اعلام شده  به دانشگاه مراجعه ننمایيد

مکان  ثبت نام  حضوری پذيرفته شدگان  

آدرس دانشکده تربيت بدنی: رشت – کيلومتر 7 جاده رشت – قزوين –کدپستی 43653-41998

مدارک لازم برای ثبت نام  حضوری:

۱)  اصل شناسنامه عکس دار وتعداد يک سری تصويراز تمام صفحات آن (برای پذيرفته شدگان مشمول  تعداد دو سری تصويراز تمام صفحات آن) ۲)   اصل کارت ملی وتعداد يک سری تصويراز  آن  ( برای پذيرفته شدگان  مشمول تعداد دو سری تصوير آن) ۳)   ۶ قطعه عکس ۴×۳ ۴)   اصل يا گواهی موقت عکس دار پيش دانشگاهی و کارنامه پیش دانشگاهي و تعداد يک سری تصويرآن  (برای پذيرفته شدگان  مشمول تعداد دو سری تصوير آن )برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته اصل یا گواهی موقت کاردانی  و تعداد يک سری تصويرآن (تعداد دو سری تصويراز آن برای  پذيرفته شدگان مشمول) ۵)   اصل يا گواهی موقت عکس دار ديپلم نظام جديد و يک سری تصوير آن ۶)   اصل کارنامه سه ساله نظام جديد  و يک سری تصوير آن ۷)   پذيرفته شدگان دارای ديپلم نظام قديم اصل یا گواهی موقت ديپلم وتعداد يک سری تصويرآن /اصل کارنامه دوسال ماقبل ديپلم و تصویر آن ۸)    تصوير رسيد ارسال  تاييديه تحصيلي که از طریق دفاتر  پیشخوان خدمات دولت انجام پذیرفته است.پذيرفته شدگان گرامی لازم است نسبت به درخواست تاييديه پيش دانشگاهی اقدام نمايند. ۹)  پذيرفته شدگانی که در سال های قبل دانشجو بوده و بعد از انصراف و اخراج مجدداً در آزمون سراسری شرکت کرده اند لازم است اصل برگ انصراف و يا اخراج از دانشگاه قبلی را به آموزش دانشگاه تحويل نمايندو برای دانشجويان ( آقا) علاوه بر مدارک اعلام شده وضعيت نظام وظيفه نيز لازم است از دانشگاه قبلي اخذ گردد. ۱۰)ارائه کلیه فرم های  تکمیل شده ثبت نامی دریافتی  از سامانه ثبت نام به همراه امضاء و اثر انگشت نکات مهم: ۱)کليه پذيرفته شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند، لازم است برای انجام امور مربوط به ترخيص در موعد ثبت نام حضوری به  دانشکده تربیت بدنی  مراجعه نمایند.

۲) حضور شخص پذيرفته شده جهت ثبت نام حضوری الزامی است، درغیر این صورت، ثبت نام صورت نخواهد پذيرفت.

۳) لازم است دانشجويان از کليه مدارک ( پيش دانشگاهی، ديپلم  و دوسال ما قبل ديپلم) يکسری کپی تهیه نموده و نزد خود نگهداری نمایند. در حین تحصیل مدارک فوق به دانشجویان  به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد. قابل توجه دانشجويان نوبت دوم: به اطلاع دانشجویان محترم  نوبت دوم (شبانه) می رساند که هنگام مراجعه حضوری جهت انتخاب واحد  مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل پانصد هزار تومان) پیش پرداخت درنظر گرفته شده است که می بایست  پس از تاييد مراحل ثبت نام توسط آموزش و دريافت شماره دانشجويي ، دانشجو وارد سامانه آموزشی شده و آن را پرداخت نمايد.بدیهی است در صورت عدم پرداخت شهریه سامانه اجازه انتخاب واحد به دانشجو را  نخواهد داد.

درخواست خوابگاه:

دانشجویان روزانه متقاضی خوابگاه لازم است  از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 96/11/21 لغايت چهارشنبه مورخ   96/11/25 نسبت به ثبت درخواست خوابگاه درسامانه درخواست خوابگاه اقدام نمايند. دانشجويان محترم لازم است به اطلاعيه های صادره از  اداره خوابگاه در سایت معاونت دانشجويي توجه نمايند.

نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایند.

نشانی خوابگاههای دانشجویی دانشگاه گیلان

آدرس خوابگاه های خودگردان

 
دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​