زمانبندی حذف اضطراری دروس در نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401

22 11 2022
کد خبر : 3790735
تعداد بازدید : 521

سامانه جامع آموزش برای حذف اضطراری دروس تئوری و عملی (در صورت تائید استاد درس)، از تاریخ اول آذر تا دهم دی ماه فعال می باشد. به دانشجویان گرامی توصیه می گردد از به تعویق انداختن ارسال گردش به روزهای پایانی، به دلیل لزوم بررسی فرآیند توسط افراد متفاوت، ترافیک بالای سامانه در روزهای منتهی به امتحانات و مشکلات پیش بینی نشده دیگر، اجتناب نموده و بعد از گذشت سه روز، روند گردش کار را بررسی نمایند تا در صورت لزوم برای تکمیل گردش کار، پیگیری های لازم را بعمل آورند.

دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی علاوه بر بازه فوق می توانند تا روز قبل از امتحان درس، با هماهنگی کارشناس محترم تحصیلات تکمیلی دانشکده، نسبت به ارسال گردش حذف اضطراری اقدام نمایند.


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​