جلسه بازنگری سند اجرایی سازی نظامنامه اخلاق آموزش

07 01 2023
کد خبر : 3790435
تعداد بازدید : 89

جلسه بازنگری سند اجرایی سازی نظامنامه اخلاق آموزش مبتنی بر فعالیتهای انجام شده در دانشگاه گیلان در روز سه شنبه مورخ 1401/10/13 با حضور دکتر مهدی حسام، دکتر اکرم السادات نعیمی، دکتر یاسر بهاری و دکتر میثم سلیم زاده در محل دفتر برنامه ریزی درسی و گسترش آموزش دانشگاه برگزار شد.

مقرر گردید بندهای کدهای اخلاق آموزشی در چهار جلسه مورد بررسی قرار گیرد که در اولین جلسه برخی از بندها مورد بازنگری قرار گرفت.

 


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​