تمدید مهلت حذف ترم و حذف اضطراری در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400

26 12 2021
کد خبر : 3791924
تعداد بازدید : 119

با توجه به تقاضاهای مکرر دانشجویان در خصوص تمدید زمان حذف ترم و حذف اضطراری ، مهلت ارسال درخواست های مذکور در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 تا روز پنج شنبه مورخ 9 دی ماه 1400 تمدید شد.

لازم به ذکر است همانگونه که در راهنمای درخواست حذف اضطراری درج شده است،  در هر گردش کار، دانشجویان باید حداکثر یک درس را انتخاب نمایند. در صورت عدم رعایت یک درس مسئولیت عواقب بعدی به عهده دانشجو می باشد. در صورت تائید نهایی هر گردش دانشجویان می توانند نسبت به ارسال درخواست  بعدی اقدام نمایند.

اساتید میتوانند برای دانشجویانی که در مهلت مذکور موفق به ارسال درخواست حذف اضطراری نشدند و در جلسه امتحان حضور نداشتند (دروسی که مبنای ارزیابی آنها امتحان پایانی می باشد) نسبت به درج وضعیت "حذف آموزشی" به جای درج نمره  صفر(0) اقدام نمایند.


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​