برگزاری کارگاه آموزشی قوانین و مقررات آموزشی ویژه اساتید راهنمای آموزشی و اساتید راهنمای شاهد و ایثارگر

02 05 2023
کد خبر : 3789774
تعداد بازدید : 108

کارگاه قوانین و مقررات آموزشی ویژه اساتید راهنمای آموزشی و اساتید راهنمای شاهد و ایثارگر در روز دوشنبه مورخ 1402/02/11 ساعت 12-10 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید.

در در این کارگاه قوانین و مقررات مربوط به اساتید راهنمای آموزشی مرور و دسترسی های مرتبط در سامانه جامع آموزش و نحوه کارکرد آن ها توضیحاتی ارائه گردید. در ادامه در خصوص آیین نامه های مرتبط با دانشجویان مقطع کارشناسی و آیین نامه های مرتبط با دانشجویان بنیاد شهید (جامعه هدف) توضیحاتی داده شد. در پایان به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​