برگزاری جلسه شورای آزمون دکتری

17 05 2023
کد خبر : 3789487
تعداد بازدید : 8106

جلسه شورای آزمون دکتری سال 1402  جهت هماهنگی درخصوص تشریح فرآیند اجرایی آزمون و تصمیم گیری در مورد فرم ارزیابی در تاریخ 1402/02/24 در محل دفتر معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ضمن تشریح فرایند اجرایی و تقویم اجرایی برگزاری مرحله دوم آزمون شامل تعیین ترکیب کمیته مصاحبه کننده برای هر رشته گرایش، نحوه زمانبندی و اطلاع رسانی به داوطلبان، نحوه بررسی مدارک و ثبت نمرات داوطلبان، فرم ارزیابی آزمون نیز بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​