اطلاعیه مخصوص اساتید در خصوص امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400

26 12 2021
کد خبر : 3791939
تعداد بازدید : 165

با توجه به نزدیکی زمان امتحانات لطفا نسبت به تصحیح به موقع سوالات امتحانی و ورود نمرات بر اساس تقویم آموزشی اقدام فرمایید. 

برای تثبیت نهایی نمرات خود، نسبت به ثبت وضعیت "حذف آموزشی" در قسمت " وضعیت نمره استاد"  به جای ثبت نمره صفر(0) برای دانشجویانی که در جلسه امتحان غیبت داشته و ارزیابی درس آنها صرفا بر اساس امتحان پایان ترم بوده و یا  دروسی که ارزیابی آنها بر اساس امتحانات مستمر بوده ولی دانشجو در فعالیت های مستمر شرکت نداشته است، اقدام فرمایند.  

برای ورود به سامانه آموزش اساتید محترم هیات علمی از آدرس الکترونیکی erp.guilan.ac.ir  و اساتید محترم مدعو از آدرس الکترونیکی sada.guilan.ac.ir اقدام نمایند.  ضمنا طبق اطلاعیه های قبلی مرکز فاوا، برای دسترسی به سامانه اتوماسیون اداری(مخصوص اعضاء محترم هیات علمی یا erp) از خارج از دانشگاه، اتصال به VPN ( اکانت اینترنت) دانشگاه قبل از ورود الزامی می باشد.


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​