کارگاه آشنایی با شیوه نامه اجرایی شوراهای بررسی موارد خاص دانشگاهی ،استانی و مرکزی

14 05 2022
کد خبر : 3791711
تعداد بازدید : 70

کارگاه آشنایی با شیوه نامه اجرایی شوراهای بررسی موارد خاص دانشگاهی ،استانی و مرکزی ، به مناسبت دهه سرآمدی آموزش در روز یکشنبه مورخ 1401/02/25 ساعت 9 با حضور روسای محترم اداره امور  خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی وکارشناسان محترم آموزش در دفتر معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار گردید.

در این کارگاه  خانم  کوکب چلمبری رییس  اداره پذیرش، ثبت نام و امور مشمولین دانشگاه در خصوص موارد میهمانی و میهمانی دائم ، انواع مرخصی ، افزایش سنوات تحصیلی ، لغو حکم اخراج  مندرج در  آیین نامه شوراهای بررسی موارد خاص وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه اجرایی آن  توضیحاتی بیان نمودند.

همچنین مواردی در رابطه  با نحوه  ثبت نام  در سامانه سجاد ، درخواست کمیسیون در سامانه سجاد  مطرح گردید . جلسه با پاسخ گویی به سوالات حضار پایان پذیرفت.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​