ثبت نام در اولین دوره توانمندسازی زبان ویژه دانشجویان دکتری

22 11 2023
کد خبر : 7303184
تعداد بازدید : 841

بدین وسیله به اطلاع می رساند اولین دوره توانمندسازی زبان ویژه دانشجویان دکتری، در پاییز سال جاری با همکاری گروه زبان و ادبیات انگلیسی و مرکز آموزشهای تخصصی آزاد دانشگاه برگزار خواهد شد.

دانشجویان محترم می توانند برای اطلاع از دوره‌های مورد نیاز خود اینجا کلیک نمایند.

لازم به ذکر است دوره‌های درک مطلب و دستور زبان طبق نظر گروه زبان به صورت مجازی و دوره شنیداری و گفتاری به صورت حضورت برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام در دوره های مورد نظر از طریق لینک های داده شده ذیل، حداکثر تا تاریخ 1402/09/07 می باشد تاریخ شروع دوره ها از  1402/09/11 خواهد بود.

ورود به لینک ثبت نام دوره درک مطلب                          

ورود به لینک ثبت نام دوره دستور زبان

ورود به لینک ثبت نام دوره شنیداری و گفتاری

شرکت عموم در اين دوره ها آزاد است و محدود به ليست ارسالي نيست.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز آموزشهای تخصصی آزاد دانشگاه با شماره 01333331279 تماس حاصل فرمایند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​