برگزاری کارگاه بررسی فرایند اخذ مجوز ثبت نام در سامانه"سخا"

13 05 2022
کد خبر : 3791726
تعداد بازدید : 126

کارگاه بررسی فرایند اخذ مجوز ثبت نام در سامانه"سخا" بمناسبت دهه سرآمدی آموزش در روز شنبه مورخ 1401/02/24 ساعت 11 با حضور همکاران محترم آموزشی و نظام وظیفه دانشکده ها در دفتر معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار گردید.

در این کارگاه آقای امیری کارشناس مشمولین اداره پذیرش، ثبت نام و مشمولین دانشگاه در خصوص نحوه ثبت نام و شروط اساسی در ورود به سامانه سخا برای دانشجویان و کاربران دانشگاهی، ثبت وضعیت های مختلف در سامانه مذکور توضیحاتی بیان نمودند.


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​