برگزاری جلسه تودیع و معارفه رئیس گروه برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی دانشگاه

22 08 2022
کد خبر : 3791216
تعداد بازدید : 89

بنا به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و طی حکمی از سوی ایشان، جناب آقای دکتر مهدی حسام به سمت رییس گروه برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی دانشگاه منصوب شد. شایان ذکر است پیش از این سرکار خانم دکتر راهبه نیارکی اصلی عهده دار این مسئولیت بود.


حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان ضمن تقدیر از زحمات سرکار خانم دکتر راهبه نیارکی اصلی برای جناب آقای دکتر حسام آرزوی موفقیت می نماید.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​