بستن
FA EN AR RU FR CHI

اطلاعیه شماره 5- ویژه دروس معارف

اطلاعیه شماره 5- ویژه دروس معارف


اطلاعیه شماره 5- ویژه دروس معارف

بسمه تعالی

 

  بدینوسیله به اطلاع دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند برای جبران کلاسهای تعطیل شده دروس معارف در سه جلسه اسفندماه، می بایست بر اساس اعلام معاونت محترم آموزشی و پژوهشی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها و تصمیم گروه معارف طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایند:

1-به منظور جبران هرجلسه ( کلاس 2 ساعته)تعطیل شده ، بایستی حداقل 2 جلسه آموزش مجازی از میان دروس موجود درسامانه مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان به نشانی www.ec.nahad.ir متناسب با موضوع هر گرایش از دروس معارف اسلامی تا پنجم اردیبهشت ماه توسط دانشجویان اخذ و گذرانده شود.

توضیح : دانشجویان پس از ثبت نام /ورود به سامانه و انتخاب گزینه "دوره ویژه تعطیلات" درس مجازی مرتبط را انتخاب نمایند.

مثلا دانشجویی که کلاس تفسیر موضوعیش سه جلسه تعطیل شده است از بین دروس مجازی پیشنهاد شده درسی را انتخاب نماید که حداقل 6 جلسه آموزشی داشته باشد یا دو درس مجازی انتخاب کند که مجموع جلسات آنها بیش از 6جلسه باشد.

2- گذراندن دوره های مجازی توسط دانشجویان از طریق سامانه یاد شده علاوه بر جبران کلاسهای تعطیل شده 4 نمره از 20 نمره آزمون کتبی پایان نیمسال جاری را به خود اختصاص می دهد.

3- بدیهی است ترتیب اثر به موارد فوق منوط به ارائه گواهی نامه از سایت رسمی آموزش مجازی دانشگاهیان می باشد.

4- به منظور جبران کلاسهای تعطیل شده پس از اسفند ماه از دانشجویان خواسته می شود با مراجعه به سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه (ecent.guilan.ac.ir) از فایلهای بارگذاری شده توسط اساتید معارف استفاده نمایند.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان

            

 

آدرس کوتاه :