بستن
FA EN AR RU FR CHI

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1398 در دانشگاه گیلان

اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1398 در دانشگاه گیلان


اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 1398 در دانشگاه گیلان

http://sada.guilan.ac.ir/fromguestبه اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه های کشور (موسسات عالی دولتی و غیر دولتی ، آموزشکده های فنی و حرفه ای ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی )   می رساند دانشگاه گیلان در تابستان سال 1398 مجری ترم تابستان  می باشد.

دانشجویان متقاضی از تاریخ 1398/03/18 با کد ملی و شماره شناسنامه  وارد سامانه درخواست ترم تابستانی شده و نسبت به تکمیل اطلاعات درخواستی اقدام نمایند.

لازم است  دانشجویان فرم  میهمانی تابستان را که از دانشگاه مبدا دریافت نموده اند، اسکن  و در مرحله نهایی نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ،  دانشجویان محترم می بایست حداکثر تا چهل و هشت ساعت پس از تاریخ ارائه درخواست مجددا به سامانه درخواست ترم تابستانی مراجعه و نسبت به دریافت شماره دانشجویی اقدام و در تاریخ های تعیین شده در تقویم آموزشی ترم تابستان نسبت به انتخاب واحد و پرداخت هزینه اقدام نمایند.

توجه :دانشجویان رشته های علوم پزشکی و دانشجویانی که رشته تحصیلی آنان در دانشگاه گیلان وجود ندارد، در قسمت دانشکده ، دانشکده علوم و رشته میهمان علوم پایه را انتخاب نمایند.

تقویم آموزشی ترم تابستان

لیست دروس ارائه شده(جدید)

شهریه دروس 

توجه مهم :دانشجویان دانشگاه گیلان نیازی به ارائه درخواست از طریق سامانه درخواست ترم تابستانی نداشته و در روزهای انتخاب واحد شنبه 1398/4/15 لغایت چهارشنبه 1398/4/19 نسبت به انتخاب واحد  و پرداخت هزینه اقدام نمایند.

 

آدرس کوتاه :