قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامي(اطلاعیه جدید در مورد نمرات)

12 01 2016
کد خبر : 3788049
تعداد بازدید : 166

براساس مصوبه مورخ 94/10/20 شورای  آموزشی دانشگاه روال ثبت نمره در نیمسال اول 95-94 به شرح ذیل تغییر نمود:

  1. اساتید گرامی می توانند تا روز شنبه مورخ 94/10/03 علی رغم ثبت نهایی نمرات و یا عدم درخواست تجدید نظر دانشجو به نمره، نسبت به تغییر کلی نمره دانشجویان اقدام نمایند.

  2. دانشجویان گرامی می توانند بعد از ثبت موقت نمره نسبت به نمره ثبت شده استاد (در بازه تعیین شده )درخواست تجدید نظر نمایند.

توجه: تعداد روز مجاز درخواست تجديد نظر نمره توسط دانشجو حداکثر  7 روز بعد از ثبت موقت نمره استاد  و تعداد روز مجاز جواب درخواست تجديد نظر نمره توسط استاد حداکثر  7 روز پس از ثبت درخواست دانشجو مي باشد. لازم به ذکر است دانشجویان می توانند جهت ارائه درخواست یادشده از سیستم اتوماسیون اداری بخش تجدید نظر نمرات اقدام نمایند در ادامه اساتيد محترم مي توانند جهت تائيد و يا رد درخواست هاي تجديد نظر نمرات از درخواست های موجود در کارتابل استادی خود (کارتابل ورود نمره) و یا ثبت نمرات اقدام نمايند.

  1. تا قبل از تائید نهایی نمرات توسط اساتید، دانشجویان گرامی می توانند از قسمت کارنامه آموزشی قسمت ریزنمرات، ترم جاری را انتخاب نموده و نمرات ثبت موقت شده خود را ملاحظه نمایند.

  2. در خصوص دروسی که اساتید مشترک دارند باید هر یک از اساتید به طور مجزا نمره مربوط به خود را ( از بیست) وارد نموده تا بر اساس سهم نمره دهی، نمره نهایی محاسبه گردد.

توجه :سهم نمره کل هر استاد در نمره نهایی باید در زمان تعریف دروس توسط آموزش دانشکده تعریف گردد.

  1. اساتید گرامی پس از اتمام مهلت زمان تجديد نظر نمرات و اعمال تغييرات نهايي مي توانند نسبت به تهيه ليست چاپ شده از نمرات و تحويل آن به آموزش دانشکده اقدام فرمايند.

  2. ضمنا با عنایت به فاصله کوتاه زمانی بین دو ترم از کلیه اساتید گرامی درخواست می گردد با در نظر گرفتن وقت تعیین شده نسبت به ثبت موقت و نهایی نمرات اقدام نمایند همچنین تاکید می گردد مدت زمان تعیین شده با توجه به شروع انتخاب واحد از تاريخ چهارم بهمن ماه به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود .مستدعي است از ورود نمرات در روزهاي پاياني بازه ورود نمرات به دليل درنظر گرفتن مهلت اعتراض دانشجو، ترافيک بالاي سايت و مشکلات پيش بيني نشده ديگر جدا خودداري فرماييد.

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​