دوره مهارتی دانش افزایی "توانمند سازی اعضای هیأت علمی در حمایت های روانی اجتماعی از دانشجویان" (ویژه اعضای هیأت علمی)

28 12 2021
کد خبر : 3791909
تعداد بازدید : 152

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه در نظر دارد دوره مهارتی دانش افزایی با عنوان " توانمند سازی اعضای هیأت علمی در حمایت های روانی اجتماعی از دانشجویان " را برای اعضای هیأت علمی طبق زمانبندی ذیل به صورت مجازی برگزار نماید.

زمان:سه شنبه 14  دی ماه 1400 – ساعت 8:30

نحوه شرکت در کارگاه:
اعضای هیأت علمی محترم  طبق زمانبندی با ورود به لینک
https://chwebinar.saorg.ir/ch/moshaverh  به صورت مهمان و تایپ نام و نام خانوادگی به صورت کامل می توانند در کارگاه حضور یابند.

به اعضای هیأت علمی شرکت کننده در دوره، گواهی مهارتی دانش افزایی اعطاء خواهد شد.

 

برنامه وبینار تخصصی توانمند سازی اعضای هیات علمی در حمایت های روانی-اجتماعی از دانشجویان


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​