برگزاری وبینار « اهمالکاری تحصیلی دانشجویان » تاریخ یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 ساعت 10 تا 12 به صورت مجازی

03 05 2023
کد خبر : 3789714
تعداد بازدید : 273

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با همکاری مرکز مشاوره به مناسبت دهه سرآمدی آموزش وبینار « اهمالکاری تحصیلی دانشجویان » را در تاریخ یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 ساعت 10 تا 12 به صورت مجازی برگزار می نماید.

لازم به ذکر است ، به شرکت کنندگان گواهی دانش افزایی ارائه می گردد. جهت ورود به وبینار نام و نام خانوادگی و نام دانشگاه محل خدمت خود را در داخل کادر (نام کاربری) بنویسید و بعد با کلیک بر روی گزینه مهمان وارد شوید. صدور گواهی منوط به ثبت نام در لینک ذیل و شرکت در کارگاه می باشد. خواهشمند است نسبت به ثبت نام در لینک ذیل اقدام نمایید:

https://moshavereh.guilan.ac.ir/test4

لینک ورود به وبینار :http://vc.guilan.ac.ir/moshavereh


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​