اطلاعات مورد نیاز ثبت نام برای دانشجویان رشته های نيمه متمرکز ورودی جديد (مقطع کارشناسی)

31 01 2016
کد خبر : 3787991
تعداد بازدید : 128

ضمن عرض تبریک به پذيرفته شدگان  رشته های نیمه متمرکز مقطع کارشناسی دانشگاه گيلان، به اطلاع می رساند فرایند ثبت نام در دومرحله اينترنتی و حضوری انجام خواهدشد که انجام هر دو مرحله ثبت نام الزامی می باشد. مرحله اول :ثبت نام اینترنتی شروع ثبت نام اينترنتی از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه  مورخ 94/11/12 لغايت 12 ظهر  روز جمعه مورخ 94/11/16 از طريق سامانه ثبت نام اينترنتی امکان پذير می باشد. قبل از ثبت نام اينترنتی می بايست مدارک مورد نياز شامل عکس پرسنلی 4×3 ، کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی ، مدرک پيش دانشگاهی ، مدرک ديپلم ، مدرک دوسال ماقبل ديپلم ، مدرک کاردانی پيوسته برای دانشجويانيکه با مدرک فوق در آزمون شرکت نموده اند، کارت پايان خدمت يا کارت معافیت برای دارندگان کارت فوق، اسکن نماييد. جهت ورود به سامانه، کد داوطلبی يا کد ملی و شماره پرونده آزمون یا شماره شناسنامه مورد نیاز می باشد که لازم است دانشجويان ابتدا نسبت به واريز 360000 ریال (معادل سی و شش هزار تومان) از طریق سامانه اقدام و سپس اطلاعات خواسته شده را تکمیل  و مدارک اسکن شده را بارگذاری نمایند و پس از تکميل مراحل ثبت نام گزينه ارسال را نيز انتخاب نمايند .

مرحله دوم : ثبت نام حضوری تا 48 ساعت پس از انجام ثبت نام اينترنتی پذيرفته شدگان به همين سامانه مراجعه و از تاريخ مراجعه حضوری خود آگاهی يابند. از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود، برای رعایت رفاه حال خود و همراهان در خارج از برنامه زمانی اعلام شده به شخص دانشجو در سامانه ثبت نام، به دانشگاه مراجعه ننمایند.

محل ثبت نام جهت مراجعه حضوری:رشت - بزرگراه خليج فارس-کيلومتر هفت جاده قزوين - دانشکده تربيت بدني مدارک لازم برای ثبت نام حضوری: 1)  اصل شناسنامه عکس دار و تعداد1 سری تصويراز تمام صفحات آن  برای پذيرفته شدگان مشمول. 2)   اصل کارت ملی وتعداد1 سری تصويراز تمام صفحات آن برای پذيرفته شدگان مشمول. 3)   6 قطعه عکس 4×3 4)   اصل يا گواهی موقت عکس دار پيش دانشگاهی و تعداد 1 سری تصوير از تمام صفحات آن برای پذيرفته شدگان مشمول، برای دارندگان مدرک کاردانی پیوسته اصل یا گواهی موقت کاردانی وتعداد1 سری تصويراز تمام صفحات آن برای پذيرفته شدگان مشمول. 5)   اصل يا گواهی موقت عکس دار ديپلم نظام جديد. 6)    کارنامه سه ساله نظام جديد. 7)     پذيرفته شدگان دارای ديپلم نظام قديم  اصل یا گواهی موقت ديپلم. 8)    1 برگ از تصویر کارنامه آزمون سراسری.( منظور کارنامه زمان انتخاب رشته که درصدهای دروس درج شده است). 9)    تصوير رسيد ارسال تاييديه تحصيلي که از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت انجام پذیرفته است. 10)  پذيرفته شدگانی که در سال های قبل دانشجو بوده و بعد از انصراف و اخراج مجدداً در آزمون شرکت کرده اند لازم است اصل برگ انصراف و يا اخراج از دانشگاه قبلی را به آموزش دانشگاه تحويل نمايندو برای دانشجويان ( آقا) علاوه بر مدارک اعلام شده وضعيت نظام وظيفه نيز لازم است از دانشگاه قبلي اخذ گردد. 11)   ارائه پرینت کلیه فرم های ثبت نامی دریافتی از سامانه ثبت نام. قابل توجه دانشجويان شبانه: به اطلاع دانشجویان محترم شبانه می رساند که برای انتخاب واحد مبلغ 3000000 ریال (معادل سيصد هزار تومان) بعنوان پیش پرداخت درنظر گرفته شده است که مبلغ مذکور می بایست از طریق سامانه  آموزش و پرداخت شهریه بصورت الکترونیکی  به حساب دانشگاه واریز گردد. نکات مهم: 1)کليه پذيرفته شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند، لازم است برای انجام امور مربوط به ترخيص در موعد ثبت نام حضوری به محل ثبت نام اعلام شده در سایت مراجعه نمایند. لذا خواهشمند است از مراجعه زودتر از زمان اعلام شده خودداری نمایند. 2) حضور شخص پذيرفته شده جهت ثبت نام الزامی است ، درغیر این صورت ثبت نام صورت نخواهد پذيرفت. 3) لازم است دانشجويان از کليه مدارک پيش دانشگاهی ، ديپلم و دوسال ما قبل ديپلم کپی تهیه نموده و نزد خود نگهداری نمایند. در حین تحصیل مدارک فوق به دانشجویان عودت داده نخواهد شد.
 

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​