برگزاری کارگاه ثبت نام و بررسی مدارک دانشجویان بین المللی و دانشجویان ایرانی انتقالی از خارج به داخل

06 05 2023
کد خبر : 3789608
تعداد بازدید : 737
  1. کارگاه ثبت نام و بررسی مدارک دانشجویان بین المللی و دانشجویان ایرانی  انتقالی از خارج به داخل روز شنبه مورخ 1402/02/16 ساعت 12-10 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در این کارگاه مطالبی در خصوص انواع پذیرش دانشجویان بین المللی شامل دانشجویان بورسیه، دانشجویان غیر بورسیه،دانشجویان اتباع خارجی پذیرفته شده از طریق آزمون سراسری و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام این دانشجویان مطرح گردید.
  2. همچنین موارد مربوط به  نحوه  انتقــال دانشجویان ایرانــی شاغــل به تحصیل در دانشگـاه‌های خارج از کشـور به دانشگاه‌ها و موسسـات آموزش عالی داخــل کشــور و  نحوه بررسی  مدارک آنان مطرح شد .

دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​