برگزاری کارگاه آشنایی با سرویس های جدید سامانه آموزشی سادا و مروری بر اشکالات رایج

18 05 2022
کد خبر : 3791621
تعداد بازدید : 117

به مناسبت دهه سرآمدی آموزش، کارگاه آشنایی با سرویس های جدید سامانه آموزشی سادا و مروری بر اشکالات رایج در روز سه شنبه مورخ 1401/02/27 ساعت 10 الی 14 با حضور روسای محترم اداره امور  خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی، کارشناسان محترم آموزش، کارشناسان محترم تحصیلات تکمیلی  و کارشناسان محترم گروه در دانشکده معماری و هنر برگزار گردید.

در این کارگاه خانم  آزاده کاویان فر رییس  اداره آمار و اطلاعات آموزشی  دانشگاه در خصوص امکانات و وب سرویس های  جدید سامانه آموزشی توضیحاتی ارائه نمودند  و اشکالات کاربری  رایج در سامانه  مرور گردید.

 جلسه با پاسخ گویی به سوالات حضار پایان یافت.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​