اطلاعیه در خصوص امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399

07 06 2021
کد خبر : 3792134
تعداد بازدید : 138

برای دسترسی به قسمت های مختلف سامانه لازم است ارزشیابی دروس خود را تکمیل نمایید.دستیابی به فرم های ارزشیابی اساتید برای دروس نیمسال دوم 1400-1399 از تاریخ 1400/03/12 در سامانه امکان پذیرمی باشد. اطلاعات تکمیل شده توسط دانشجویان کاملا محرمانه بوده و برای دانشگاه اهمیت بالایی دارد.لذا به دانشجویان توصیه می گردد با دقت نسبت به تکمیل این فرم ها اقدام نمایند.

توصیه می گردد برای تکمیل فرم های ارزشیابی از مرورگر گوگل کروم استفاده شود.

دانشجویان مشمول پرداخت شهریه پس از تکمیل فرم های ارزشیابی و قبل از شرکت در امتحانات باید نسبت به تسویه حساب مالی در سامانه آموزش اقدام نمایند.

به دانشجویان عزیز مواکدا توصیه می شود قبل از شروع امتحانات برنامه امتحانی خود را از طریق کارت امتحان بررسی نمایند.

ضمنا با توجه به احتمال قطعی برق در ایام برگزاری امتحانات پایان ترم، از کلیه دانشجویان درخواست می شود تا اقدامات لازم برای شرکت در جلسه امتحان در شرایط یاد شده، همچون تهیه بسته های اینترنتی مناسب، شارژ کامل تجهیزات الکترونیکی مورد نیاز و غیره را بعمل آورند.

 

برای دستیابی می توانید از مسیرهای زیر استفاده نمایید:

برای دستیابی به فرم ارزشیابی اساتید:  امور آموزشی-ارزشیابی اساتید

برای پرداخت مانده بدهی :  امور شهریه-پرداخت الکترونیکی شهریه

برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان : امور آموزشی-کارت امتحان

 

برخی از اعمالی که ارتکاب آنها در جلسه امتحان پایان ترم مصداق تخلف امتحانی بوده و موجب صدور رای توسط کمیته انضباطی می گردد اعلام شده است .لازم است دانشجویان به موارد اشاره شده توسط کمیته انضباطی دانشگاه  دقت نمایند.

 

 


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​