قابل توجه دانش آموختگان دانشگاه گیلان که مدارک تحصیلی آنان فاقد کد صحت می باشد

06 07 2024
کد خبر : 13382690
تعداد بازدید : 329

قابل توجه دانش آموختگان دانشگاه گیلان که مدارک تحصیلی آنان فاقد کد صحت می باشد

به اطلاع می رساند، دانش آموختگان سنوات گذشته دانشگاه گیلان که مدارک دریافتی آنان فاقد کد صحت می باشد، می توانند برای دریافت کد صحت به پرتال سازمان امور دانشجویان به آدرس اینترنتی  https://portal.saorg.irمراجعه، پس از ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور، در قسمت خدمات اداره دانش آموختگان دریافت تاییدیه تحصیلی نسبت به دریافت کد صحت 20 رقمی اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در صورت تایید درخواست دریافت کد صحت در سامانه مذکور توسط کارشناس مربوطه، کد صحت 20 رقمی توسط دانش آموخته قابل مشاهده می باشد . در صورت عدم تایید و ارسال گزینه" نیاز به بازبینی" لازم است دانش آموخته نسبت به رفع موارد نقص اعلام شده توسط کارشناس اقدام نماید.

مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه

​​​​​​​


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​