برگزاری جلسه شورای آموزشی دانشجویان بین الملل

26 05 2023
کد خبر : 3789411
تعداد بازدید : 21815

جلسه شورای آموزشی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه گیلان در مورخ 1402/03/02 با حضور اعضاء در دفتر معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد. در این جلسه موارد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت:

- بررسی قرارداد جذب دانشجویان بین‌الملل با موسسات مجاز جذب .

- بررسی نحوه اعطای بورسیه نوع اول دانشگاه و موارد و شرایط دریافت این نوع بورسیه توسط متقاضی.

- بررسی فرایند دریافت مدارک تحصیلی دانشجویان بین‌الملل در ابتدای شروع به تحصیل.

- اعمال تخفیف 30 درصدی تفاهمنامه با برخی دانشگاه‌ها نظیر دانشگاه حلبچه و سلیمانیه برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری.

- اعمال تخفیف 30 درصدی مرکز آزفا برای دانشجویان با کسب امتیاز80 به بالا در دو دوره.

- درخواست مجوز دفاع برای برخی دانشجویان که اصل مدرک ندارند و برخی موارد دانشجویی مرتبط.

در پایان جلسه با ذکر صواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.


 


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​