کارگاه مروری بر روند درخواست های دانشجویی (انصراف ، انواع تسویه حساب، میهمان دائم، تغییر رشته داخلی و ...)

16 05 2022
کد خبر : 3791681
تعداد بازدید : 110

کارگاه مروری بر روند درخواست های دانشجویی (انصراف ، انواع تسویه حساب، میهمان دائم، تغییر رشته داخلی و ...)، به مناسبت دهه سرآمدی آموزش در روز دوشنبه مورخ 1401/02/26 ساعت 8 با حضور روسای محترم اداره امور  خدمات آموزشی و تحصیلات تکمیلی وکارشناسان محترم آموزش در دفتر معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار گردید.

در این کارگاه  خانم  کوکب چلمبری رییس  اداره پذیرش، ثبت نام و امور مشمولین دانشگاه در خصوص شرایط انصراف از تحصیل ، انواع تسویه حساب ، قوانین مربوط به میهمانی دائم و تغییر رشته داخلی توضیحاتی بیان نمودند.

همچنین مواردی در رابطه  با نحوه  ثبت نام  در سامانه سجاد، درخواست کمیسیون در سامانه سجاد مطرح گردید. جلسه با پاسخ گویی به سوالات حضار پایان پذیرفت.

 


 


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

Asset Publisher

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​