قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سراسری رشته های با آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) سال تحصیلی 1402-1401

20 09 2022
کد خبر : 3791051
تعداد بازدید : 201

ضمن عرض تبریک به  پذیرفته شدگان آزمون سراسری رشته های با آزمون و پذیرش  صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) سال تحصیلی 1402-1401 دانشگاه گیلان، به اطلاع میرساند،شروع ثبت نام  الکترونیکی از ساعت 12  روز شنبه   1401/07/02  تا ساعت 23:59  روز جمعه 1401/07/8  از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی امکان پذیر می باشد.

 

پذیرفته شدگان گرامی جهت ثبت نام الکترونیکی راهنماهای  ذیل را مطالعه نمایند.

راهنمای ثبت نام الکترونیکی (کلیک نمایید).

راهنمای درخواست معافیت تحصیلی در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی"سخا" (کلیک نمایید).

جهت ورود به سامانه، شماره ملی و  شماره شناسنامه مورد نیاز می باشد، لازم است دانشجویان ابتدا نسبت به واریز 1040000ریال (معادل صدو چهار هزار تومان) از طریق سامانه اقدام و سپس اطلاعات خواسته شده را تکمیل، مدارک اسکن شده را بارگذاری نمایند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام گزینه ارسال را جهت بررسی کلیک نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی 

1)اسکن کلیه صفحات شناسنامه و اصل کارت ملی (پشت و رو)

2) اسکن عکس پرسنلی 4*3

3)اسکن اصل  مدرک یا گواهی موقت  دیپلم متوسطه( ویژه نظام آموزشی  جدید 3-3-6 )، اصل یا گواهی موقت عکس دار پیش دانشگاهی و کارنامه پیش دانشگاهی (ویژه نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی)

4) اسکن کارنامه سه سال آخر دبیرستان که به تایید مدرسه یا آموزش و پرورش رسیده باشد(پایه دهم تا دوازدهم ، ویژه نظام آموزشی  جدید 3-3-6 )

5) اسکن فرم تکمیل شده شماره یک دریافتی از صفحه 75 دفترچه ثبت نام آزمون سراسری (ویژه نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی و نظام آموزشی  جدید 3-3-6 )

6)اسکن  اصل مدرک  دو سال ما قبل دیپلم  که به تایید مدرسه یا آموزش و پرورش رسیده باشد(ویژه نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی)

7) اصل مدرک یا گواهی موقت دیپلم متوسطه (ویژه نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی)

8) دانشجویان اخراجی آموزشی و یا دانشجوی انصرافی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی حداکثر تا تاریخ 1400/12/25 لازم است فرم انصراف از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل شده دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان داخل را ارائه نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری

ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی و تحویل اصل مدارک بندهای 3 الی 7 بر اساس نظام آموزشی پذیرفته شده

توجه 1:جهت درخواست تاییدیه تحصیلی و سوابق فارغ التحصیلی به لینک http://emt.medu.ir  مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز و دریافت کدرهگیری ، درمراحل ثبت نام الکترونیکی به ترتیب در  بخش کد رهگیری استعلام مدرک پایه  و توضیحات وارد نمایند.

توجه 2:در صورت بارگذاری کپی  یا کپی برابر اصل مدارک ثبت نام الکترونیکی تایید نخواهد شد.

توجه 3: هر یک از مدارک می بایست در قسمت مربوطه بارگذاری شود . لازم است از بارگذاری تکراری مدارک در قسمت های مختلف خودداری نمایند.

توجه4:با توجه به اینکه ملاک قبولی پذیرفته شدگان صرفا با سوابق تحصیلی معدل دیپلم می باشد، در صورت وجود هرگونه مغایرت در مدارک ارائه شده و معدل اعلامی از سازمان سنجش آموزش کشور ، برابر مقررات با دانشجو برخورد خواهد شد.

توجه5: از آنجاییکه عودت اصل مدارک تا پایان تحصیلات امکان پذیر نمی باشد، توصیه می شود پذیرفته شدگان گرامی کپی و کپی برابر اصل مدارک را تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

به اطلاع دانشجویان محترم نوبت دوم (شبانه) می رساند که جهت انتخاب واحد  مبلغ 7000000ریال (معادل هفتصدهزار تومان) پیش پرداخت درنظر گرفته شده است که می بایست دانشجو پس از تایید مراحل ثبت نام الکترونیکی با شماره دانشجویی و رمز ورود به سیستم (که پس از تایید نهایی ثبت نام اینترنتی در اختیار دانشجو قرار داده خواهد شد) ،  وارد سامانه آموزشی شده و از قسمت امورشهریه - پرداخت الکترونیک شهریه مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت شهریه امکان انتخاب واحد برای دانشجو وجود نخواهد داشت.

شهریه دانشجویان نوبت دوم ورودی 1401 ( کلیک نمایید).

تماس با  دانشگاه گیلان (کلیک نمایید).

آدرس دانشکده های دانشگاه گیلان (کلیک نمایید).

نکات مهم آیین نامه آموزشی دانشجویان مقطع کارشناسی ( کلیک نمایید).

اطلاعیه مرکز مشاوره و درمان دانشگاه :

لطفا پس از ورود به لینک های سلامت روان و سلامت جسم پرسشنامه مربوط به سلامت روان و جسم را تکمیل نمایید.

اطلاعیه دانشجویان شاهد و ایثارگر در خصوص ثبت نام ( کلیک نمایید)

دانشجویان محترم می بایست جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام خوابگاه، به اطلاعیه های بعدی معاونت دانشجویی دانشگاه توجه نمایند.

برای عضویت در شبکه های اجتماعی دانشگاه، 1401 را به 30005019 پیامک کنید.


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

Asset Publisher

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​