قابل توجه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان که در مقطع(مقاطع) قبلی از دانشگاه گیلان دانش آموخته شده اند

02 10 2018
کد خبر : 3788482
تعداد بازدید : 260

    بدین وسیله به اطلاع دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان که در مقطع(مقاطع) قبلی نیز از دانشگاه گیلان دانش آموخته شده اند می رساند پس از درخواست تاییدیه تحصیلی و ریزنمرات مطابق موارد مندرج در بند 1، لازم است جهت تکمیل فرایند به منظور وصول پاسخ، نسبت به انجام موارد مربوط به بند 2 ذیل اقدام نمایند:

1-دانشجویان باید ابتدا از کارتابل دانشجویی فعلی (به آدرس erp.guilanold.guilan.ac.ir) بخش فرم های درخواست/ گزینه "درخواست اخذ تاییدیه مدرک پایه"، فایل مربوط به "متن نامه"–که در زمان ثبت نام تکمیل و تایید شده است- را بارگیری و ذخیره نمایند.

2- براساس راهنمای "درخواست تاییدیه تحصیلی" مطابق فایل راهنمای پیوست(برای دریافت فایل راهنما اینجا کلیک کنید)، از سامانه صدور مدارک فارغ التحصیلی (به آدرس erp.guilanold.guilan.ac.ir/fraghat) نسبت به تکمیل و ارسال درخواست، اقدام نمایند.

 توضیح: دانشجویانی می توانند از  سامانه صدور مدارک فارغ التحصیلی اقدام نمایند که وضعیت مقطع(مقاطع) قبلی آنان فارغ التحصیل بوده و فرایند چک لیست فراغت  و تسویه حساب فراغت از تحصیل ایشان تایید نهایی شده باشد.

 تذکر مهم: الصاق فایل مربوط به بند 1 فوق در انجام فرایند مربوط به بند 2-در قسمت "نامه دانشکده محل تحصیل"- الزامی است.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

Asset Publisher

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​