برگزاری کارگاه مروری بر قوانین حق التدریس و حق الزحمه استادان

06 05 2023
کد خبر : 3789654
تعداد بازدید : 541

کارگاه  مروری بر قوانین حق التدریس و حق الزحمه استادان روز چهارشنبه مورخ 1402/02/13 ساعت 15-13 در تالارحکمت دانشگاه برگزار گردید. در این کارگاه توضیحاتی در خصوص آشنایی با کاربری سامانه وضعیت تدریس دانشگاه و نکات ضروری در بررسی سامانه توسط مدیران گروه ها و رابطین وضعیت تدریس توسط آقای صابرفرد ارایه شد و در پایان این بخش، فهرستی از مهمترین قوانین و ضوابط حاکم بر محاسبات حق التدریس و برخی از مواد مرتبط در آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی مورد بحث قرار گرفت.

در بخش دوم نیز در خصوص نکات مهم جهت نحوه ارسال لیست حق الزحمه ها مطالبی بیان شد و خبر انجام مقدمات راه اندازی سامانه حق الزحمه مطرح و توضیحاتی در مورد نحوه تقسیم واحدهای رساله و پروپوزال خدمت مدیران تحصیلات تکمیلی دانشکده ها ارایه گردید.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

Asset Publisher

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​