برگزاری "کارگاه آموزشی تبیین چارچوب برنامه درسی، چارت دروس، برنامه ترمیک و تنظیم منوی آموزش در سایت دانشکده"

04 12 2021
کد خبر : 3792014
تعداد بازدید : 96

"کارگاه آموزشی تبیین چارچوب برنامه  درسی، چارت دروس، برنامه ترمیک و تنظیم منوی آموزش در سایت دانشکدهتوسط گروه برنامه ریزی درسی و گسترش آموزشی دانشگاه برگزار می شود.

زمان: روز چهارشنبه 17 آذرماه 1400 ـ  ساعت 10 تا 12

لینک کارگاه : http://vc.guilan.ac.ir/edu 

ضمن دعوت از همکاران محترم حوزه آموزش به استحضار می رساند که حضور مدیران گروه ها، مدیرآموزش دانشکده وکارشناسان گروه های آموزشی و همچنین کارشناسان IT دانشکده ها که همگی در تکمیل فرآیند معرفی و اطلاع رسانی برنامه درسی در دانشکده ها نقش موثر دارند در این کارگاه الزامی است.


دسته بندی :
خبرها
اخبار

خبر های مهم

Asset Publisher

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​