اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول بیست و یکمین المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی کشور از دانشگاه گیلان

26 06 2016
کد خبر : 3787860
تعداد بازدید : 52

بدین وسیله ضمن اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول بیست و یکمین المپیاد غیرمتمرکز علمی دانشجویی کشور، کسب این موفقیت را به دانشجویان عزیز، خانواده های گرامی، اساتید گرانقدر و خانواده بزرگ دانشگاه گیلان تبریک می گوییم و برای این عزیزان سلامتی و سربلندی آرزومندیم.

اسامی پذیرفته شدگان

    یادآور می شود آزمون های مرحله نهایی در تاریخ های 30 و 31 تیر ماه سال 1395 برگزار خواهد شد. پذیرفته شدگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://olympiad.sanjesh.org مراجعه نمایند.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

ناشر الأصول

17 01 2024

برگزاری کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی مورخ 1402/10/25

کارگاه دانش افزایی مشاور آموزشی در تاریخ 1402/10/25 در تالار حکمت دانشگاه برگزار گردید. در اين كارگاه ابتدا معاون آموزشی و تحصيلات تكميلي دانشگاه با بیان اهمیت هدایت تحصیلی و نظارت مستمر برروند تحصیلی دانشجویان و فراهم کردن زمینه شاگردپروری و ارتقای علمی و فردی دانشجویان به موارد مهم شیوه نامه مشاور آموزشی از جمله وظایف استاد مشاور، نحوه نظارت بر انتخاب واحد، حذف و اضافه، تایید فرم های میهمانی ، انتقال و تغییر رشته اشاره نموده و در ادامه خانم کاویانفر رئیس اداره آمار و اطلاعات آموزشی دسترسي هاي مرتبط با استادان مشاور در سامانه جامع آموزشی از جمله نحوه حضور و غیاب، اعلام نظر درخواستهای میهمانی و انتقال دانشجویان و نحوه گزارش گیری از سامانه را توضیح دادند. در پايان كارگاه، معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي و مدير خدمات آموزشي دانشگاه به سوالات حضار پاسخ دادند.​​​​​​​