بستن
FA EN AR RU FR CHI

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری از طریق سهمیه استعدادهای درخشان(بدون آزمون) سال 1398

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری از طریق سهمیه استعدادهای درخشان(بدون آزمون) سال 1398


 

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دکتری از طریق سهمیه استعدادهای درخشان(بدون آزمون) سال 1398

بدین وسیله اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع دکتری سال تحصیلی 99-98 دانشگاه گیلان که به تایید سازمان سنجش رسیده است به شرح فایل پیوست اعلام می گردد:

اسامی پذیرفته شدگان مشروط مقطع دکتری  

 ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم بدین وسیله به اطلاع می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان در سه مرحله به صورت غیر حضوری و حضوری صورت می گیرد که انجام هر سه مرحله الزامی است.

                

  1. ثبت نام غیرحضوری:

     قبل از مراجعه حضوری لازم است پذیرفته شدگان از روز سه شنبه مورخ 98/07/02 به سامانه ثبت نام اینترنتی مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام نمایند. 

جهت ورود به سامانه، کد ملی و شماره شناسنامه مورد نیاز است که لازم است دانشجویان پس از تکمیل مراحل ثبت نام گزینه ارسال جهت بررسی را نیز انتخاب نمایند. طی فرایند ثبت نام پذیرفته شدگان نسبت به واریز مبلغ 585000 ریال (پنجاه و هشت هزار و پانصد تومان) (بابت هزینه کارت دانشجویی، بیمه و مشاوره) اقدام خواهند نمود.

پذیرفته شدگان محترم می بایست قبل از ثبت نام اینترنتی مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در فایل پیوست را با فرمت Jpeg اسکن نمایند .لذا ضروری است نسبت به تایید نمودن فرم های ثبت نامی و تعهدهای مربوطه در طی مراحل ثبت نام اینترنتی اقدام گردد. (دریافت فایل مدارک لازم جهت اسکن)

                    

نمونه فرم جایگزین مدرک کارشناسی ارشد برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری

 

2- ثبت نام حضوری:

ضروری است پذیرفته شدگان برای انجام ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی، شخصا با توجه به رشته قبولی به همراه مدارک مندرج در این اطلاعیه، در تاریخ 1398/07/06 به آموزش دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.

 عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در وقت تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

 

دریافت فایل آدرس و شماره تماس دانشکده ها

  1.        مدارک لازم برای ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دکتری(دریافت فایل)

 

3-تکمیل پرونده صلاحیت عمومی:

لازم است پس از انجام ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان با همراه داشتن مدارک زیر به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه واقع در کیلومتر 6جاده رشت-قزوین- دانشگاه گیلان. ساختمان مرکزی اتاق 204 مراجعه نمایند:

الف- فرم مشخصات و اطلاعات عمومی داوطلب که باید بطور کامل و دقیق توسط داوطلب تکمیل و بعد از الصاق عکس رنگی امضا شود.(برای مقطع دکتری دو نسخه و برای مقطع کارشناسی ارشد یک نسخه)

ب- یک نسخه تصویر صفحه اول شناسنامه داوطلب(صفحه اول گذرنامه ویژه اتباع خارجی)

ج- یک نسخه تصویر کارت ملی داوطلب

د- در صورت اشتغال تصویر حکم کارگزینی            

ه- اصل فیش واریز هزینه بررسی پرونده به مبلغ 440/000 ریال به شماره جساب یا 4001021101007489 نزد بانک ملی ایران- خزانه داری کل

دریافت فرم صلاحیت عمومی

دریافت فایل راهنمای تکمیل پرونده صلاحیت عمومی

 

4- نکات مهم:

4-1-  پذیرش افراد واجد شرایط در همان رشته تحصیلی یا رشته های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی، به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است. بدیهی است که در غیر این صورت با پذیرفته شده طبق مقررات رفتار خواهد شد.

4-2- از پذیرفته‌شدگانی‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 98/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ "کان‌ لم‌ یکن" تلقی‌ شدن‌ قبولی‌ آنان‌طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

4-3- دانشجویان شاهد و ایثارگر پس از ثبت نام و تشکیل پرونده در آموزش دانشکده، می بایست به اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند.

4-4- نظر به اینکه اصل مدارک تحصیلی مقاطع قبلی ارائه شده تا زمان فراغت از تحصیل و تسویه حساب در پرونده ضبط می شود لازم است پذیرفته شدگان قبل از تحویل، به تعداد دلخواه از آن ها کپی کرده و نزد خود نگهدارند.

4-5- لازم است پذیرفته شدگان کلیه مشخصات خود شامل مشخصات شناسنامه ای،.... و آدرس محل سکونت دائم خود یا خانواده خود را به طور کامل , دقیق در فرم های مربوطه بنویسند. ضمناً ضروری است در صورت تغییر مشخصات مراتب به  آموزش دانشکده اعلام شود.

4-6- شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی‌«کان‌لم‌ یکن‌» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

 

5-درخواست خوابگاه:

نحوه درخواست خوابگاه ویژه دانشجویان دوره روزانه ورودی جدید  (دریافت فایل راهنمای درخواست خوابگاه)

لینک ورود به سامانه ثبت نام خوابگاه

 

6-فعال سازی کارت تغذیه (رزرو غذا):

   جهت رزرو غذا لطفا به نکات مندرج در فایل پیوست توجه فرمایید.      دریافت فایل راهنمای تغذیه

 

7-کارنامه های سلامت روان و سلامت جسم ویژه دانشجویان ورودی جدید

جهت انجام طرح پایش سلامت جسم و روان برای دانشجویان جدیدالورود، مرکز بهداشت و درمان و مرکز مشاوره دانشگاه گیلان لینک زیر را در اختیار شما قرار داده است؛ خواهشمند است با توجه به راهنماییهای ذکر شده در آن بعد از اقدام به تکمیل فرم، با در دست داشتن پرینت از صفحه آخر فرم تکمیل شده و شماره پیگیری، در زمان ثبت نام حضوری، جهت انجام مراحل کلینیکی کارنامه سلامت به مرکز بهداشت  واقع در سایت دانشگاه گیلان جنب سلف سرویس مرکزی مراجعه فرمائید.

سامانه سلامت روان   http://portal.saorg.ir/mentalhealth

سامانه سلامت جسم portal.saorg.ir/physicalhealth

 

             

با آرزوی موفقیت

امور آموزشی و دانشجویی دانشگاه

 

آدرس کوتاه :