بستن
FA EN AR RU FR CHI

زمان و مدارک لازم برای ثبت نام پذيرفته شدگان مشروط مقطع دکتری سال 1395

زمان و مدارک لازم برای ثبت نام پذيرفته شدگان مشروط مقطع دکتری سال 1395


زمان و مدارک لازم برای ثبت نام پذيرفته شدگان مشروط مقطع دکتری سال 1395

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز  سال 1395 دانشگاه گيلان بدین وسیله به اطلاع می رساند ثبت نام از پذيرفته شدگان در دو مرحله به صورت اينترنتی و حضوری صورت می گيرد.

لازم به توضیح است زمان اعلام شده مربوط به پذیرفته شدگان از طریق سهمیه استعداد درخشان نبوده و درخصوص این دسته از پذیرفته شدگان مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد.

1- ثبت نام اینترنتی:

  قبل از مراجعه حضوری لازم است پذيرفته شدگان به سامانه ثبت نام اينترنتي که از روز یکشنبه مورخ 1395/06/14 تا روز دوشنبه مورخ 1395/06/15 فعال خواهد بود) مراجعه و نسبت به تکميل اطلاعات خواسته شده اقدام نمایند. پذیرفته شدگان می بایست مطابق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از انجام ثبت نام اینترنتی، تا 48 ساعت بعد با مراجعه مجدد به سامانه مذکور، وضعیت پرونده خود را پیگیری و نسبت به رفع هرگونه نقص احتمالی -که توسط کارشناسان آموزش دانشکده ها در سامانه مذکور به آنان اعلام می گردد- اقدام نمایند و در صورت اطمینان از تایید ثبت نام اینترنتی توسط دانشگاه، نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازممدارک لازم برای ثبت نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده؛ اقدام نمایند.

ارائه تصویر فرم تائیدیه نهایی ثبت نام ورودی جدید که در آن کلیه تعهدنامه و فرم ها به امضا و اثر انگشت داوطلب رسیده باشد، جهت ثبت نام حضوری الزامی می باشد، لذا به پذیرفته شدگان محترم توصيه می شود قبل از مراجعه حضوری نسبت به تکمیل نمودن فرم های ثبت نامی اقدام نمايند.

توجه: کلیه پذیرفته شدگان دکتری تخصصی سال 96-1395 ضروری است ابتدا مبلغ هزینه کارت دانشجویی، بیمه و مشاوره از طریق سامانه ثبت نام و به صورت آنلاین واریز نمایند.

  • مدارک و فرم های لازم جهت اسکن برای ثبت نام اینترنتی

-تصویر داوطلب

-تصاویر شناسنامه (کلیه صفحات)، کارت ملی (پشت و رو)، مدرک کاردانی (مخصوص پذیرفته شدگانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند)، مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدرک نظام وظیفه (برای آقایان)

- فرم مدرک تحصیلی-دریافت فایل (برای پذیرفته شدگانی که قادر به ارائه اصل مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد نمی باشند)

- فرم مخصوص معدل (مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته) برای آن دسته از پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون فارغ التحصیل نبوده اند.

- مدارک ایثارگری (در صورت وجود)

  2- ثبت نام حضوری:

ضروری است پذیرفته شدگان برای انجام ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده شخصا با توجه به رشته قبولی به همراه مدارک مندرج در این اطلاعیه، در یکی از روزهای شنبه مورخ 95/06/27 و یک شنبه مورخ 95/06/28 با توجه به برنامه زمان بندی که پس از بررسی ثبت نام اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام توسط کارشناس مربوطه به آنان اعلام خواهد شد؛ به دانشکده مراجعه نمایند.

  • زمان انتخاب واحد توسط دانشکده تعیین خواهد شد. ضمنا شروع کلاس ها از تاریخ 95/06/27خواهد بود.
  • عدم مراجعه پذيرفته‌شدگان در وقت تعيين شده براي ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصيل تلقي خواهد شد.  
 
  • آدرس محل ثبت نام
ثبت نام  حضوری پذیرفته شدگان دوره پردیس  خودگردان در پردیس دانشگاه و ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های روزانه و نوبت دوم در محل دانشکده مربوطه انجام خواهد شد.
محل ثبت نام آدرس شماره تماس
دانشکده فني رشت – بزرگراه خلیج فارس(کيلومتر 5 جاده تهران)- دانشگاه گیلان 01333690485-9
دانشکده  علوم کشاورزی رشت– کيلومتر 5 جاده رشت– قزوين– دانشگاه گیلان 01333690485-9
دانشکده ادبیات و علوم انسانی رشت– کيلومتر 5 جاده رشت– قزوين– دانشگاه گیلان 01333690485-9
پردیس دانشگاه رشت-خیابان ملت 01333324041 01333333579 01333335653
دانشکده تربیت بدنی رشت – بزرگراه خلیج فارس(کيلومتر 7 جاده تهران)- دانشکده تربیت بدنی 01333690685
دانشکده علوم ریاضی رشت- خيابان نامجو 0133362201
دانشکده علوم پايه رشت- خيابان نامجو 01333333510 01333367042
دانشکده منابع طبیعی گیلان -صومعه سرا ، دانشکده منابع طبیعی 01344333023-4
  2-1-      مدارک لازم برای ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان (دریافت فایل)                                                                                                                   3- مبلغ پیش پرداخت شهریه برای پذیرفته شدگان دوره های شهریه پرداز

دانشجویان دوره های نوبت دوم و پردیس خودگردان می بایست جهت انتخاب واحد، پس از تکمیل ثبت نام حضوری و تایید کارشناس دانشکده، مبلغ 40,000,000 (چهل میلیون) ریال به عنوان پیش پرداخت شهریه را (از قسمت پرداخت الکترونیکی- منوی امور شهریه) به صورت آنلاین واریز نمایند.

 4- تذکرات مهم:

4-1-  موسسات محل فارغ التحصیلی و معدل های مقاطع تحصیلی قبلی پذیرفته شده و نیز عنوان مدرک کارشناسی ارشد پذيرفته‌شدگان مقطع دکتری‌ بايد با اطلاعاتی كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام و يا شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد. بديهي است كه در غير اين صورت با پذیرفته شده طبق مقررات رفتار خواهد شد.

4-2- از پذيرفته‌شدگاني‌كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 95/06/31 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ "كان‌ لم‌ يكن" تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان‌طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

4-3- دانشجویان شاهد و ایثارگر پس از ثبت نام و تشکیل پرونده در آموزش دانشکده، می بایست به اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند.

4-4- نظر به اينكه اصل مدرك كارشناسي و کارشناسی ارشد ارائه شده تا زمان فراغت از تحصیل و تسویه حساب در پرونده ضبط مي شود لازم است پذيرفته شدگان قبل از تحويل، به تعداد دلخواه از آن ها كپي كرده و نزد خود نگهدارند.

4-5- لازم است پذيرفته شدگان کلیه مشخصات خود شامل مشخصات شناسنامه ای،.... و آدرس محل سكونت دائم خود يا خانواده خود را به طور كامل، دقيق و خوانا در فرم هاي مربوطه بنويسند. ضمناً ضروري است در صورت تغيير مشخصات مراتب به دانشکده اعلام شود.

4-6- در هرمرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصيل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌«كان‌لم‌ يكن‌» تلقي‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

آدرس کوتاه :