بستن
FA EN AR RU FR CHI

ثبت نام جدید

ثبت نام جدید


ثبت نام جدید

اطلاعیه ثبت نام مقطع کارشناسی رشته های با آزمون ( جدید)

مرحله اول: ثبت نام اینترنتی

شروع ثبت نام اینترنتی از ساعت 18 عصر روز دو شنبه 1398/6/25تا ساعت 23:59 سه شنبه  1398/7/2 از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی امکان پذیر می باشد.

دانشجویان گرانقدر قبل از ثبت نام اینترنتی باید مدارک مورد نیاز ذیل را تهیه و  با فرمت  JPG  اسکن نمایند:

عکس  ۴×۳، کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی(پشت و رو)، مدارک پایه دوازدهم نظام آموزشی جدید 3-3-6 ، کارنامه سال دوازدهم ، گواهی پیش دانشگاهی،    کارنامه پیش دانشگاهی، گواهی دیپلم، کارنامه دوره سه ساله (کارنامه کامپیوتری)، گواهی کاردانی پیوسته (ویژه دانشجویانی که با مدرک مذکور در آزمون شرکت کرده اند)، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت وِیژه دانشجویانی که دارای کارت های مذکور می باشند.

در ضمن دانشجویان مرد در صورت عدم دریافت وضعیت نظام وظیفه از مدرسه ، در بخش مربوطه مدارک پایه دوازدهم نظام آموزشی جدید 3-3-6 یا گواهی پیش دانشگاهی را مجددا اسکن نمایید.      

توجه : نیازی به پرینت فرم های ثبت نامی، امضاء و تحویل فرم ها در روزهای ثبت نام حضوری نمی باشد و تایید در سامانه ثبت نام اینترنتی به منزله امضاء دانشجو می باشد.

جهت ورود به سامانه، شماره ملی و یا شماره شناسنامه مورد نیاز می باشد، لازم است دانشجویان ابتدا نسبت به واریز 560000 ریال (معادل پنجاه و شش هزار تومان) از طریق سامانه اقدام و سپس اطلاعات خواسته شده را تکمیل، مدارک اسکن شده را بارگذاری نمایند و پس از تکمیل مراحل ثبت نام گزینه ارسال را جهت بررسی کلیک نمایند.

مرحله دوم: ثبت نام حضوری

در صورت اطمینان از بارگذاری صحیح اسکن مدارک با در دست داشتن کلیه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در روزهای اعلام شده  در محل ثبت نام حضور بهم رسانید. خواهشمند است برای رعایت رفاه  حال خود و همراهان در خارج از برنامه زمانی اعلام شده  برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه نفرمائید.

جهت مشاهده برنامه زمانی ثبت نام حضوری و آدرس مکان های ثبت نام دانشجویان ورودی 1398 دانشگاه گیلان در لینک های ذیل کلیک نمایید:

تاریخ و ساعات مراجعه حضوری

مکان های ثبت نام  حضوری پذیرفته شدگان  

مدارک مورد نیاز ثبت نام حضوری

1)اصل شناسنامه عکسدار و اصل کارت ملی

2) عکس 2 قطعه (لطفا نام ونام خانوادگی ، نام پدر ، کد ملی و رشته تحصیلی را در پشت عکس یادداشت نمایید).

3)اصل  مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات  دوره دوم متوسطه نظام آموزشی جدید 3-3-6 ، اصل یا گواهی موقت عکس دار پیش دانشگاهی و کارنامه پیش دانشگاهی

4)فرم (602) گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم ویژه نظام آموزشی جدید 3-3-6

5) کارنامه سه سال آخر دبیرستان(کارنامه کامپیوتری)

6) تصویر رسید ارسال تاییدیه تحصیلی که از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت انجام پذیرفته است. پذیرفته شدگان گرامی لازم است نسبت به درخواست تاییدیه تحصیلی پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه نظام آموزشی جدید 3-3-6 یا  تاییدیه پیش دانشگاهی اقدام نمایند.

7) پذیرفته شدگانی که در سال های قبل دانشجو بوده و بعد از انصراف و اخراج، مجدداً در آزمون سراسری شرکت کرده اند لازم است اصل برگ انصراف و یا اخراج از دانشگاه قبلی را به آموزش دانشگاه تحویل نمایند و پذیرفته شدگان  مشمول ( آقایان) علاوه بر مدارک اعلام شده، وضعیت نظام وظیفه را از دانشگاه قبلی اخذ و ارائه نمایند.

نکات مهم:

1) کلیه پذیرفته شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند، لازم است برای انجام امور مربوط به ترخیص در موعد ثبت نام حضوری به مکان های ثبت نام اعلام شده در سایت مراجعه نمایند.

2) حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری الزامی است، درغیر این صورت، ثبت نام صورت نخواهد پذیرفت.

3) لازم است دانشجویان از کلیه مدارک یکسری کپی تهیه نموده و نزد خود نگهداری نمایند. در حین تحصیل مدارک فوق به دانشجویان به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

قابل توجه دانشجویان نوبت دوم (شبانه)

به اطلاع دانشجویان محترم نوبت دوم (شبانه) می رساند که هنگام مراجعه حضوری جهت انتخاب واحد  مبلغ 6۰۰۰۰۰۰ ریال (معادل ششصد هزار تومان) پیش پرداخت درنظر گرفته شده است که می بایست دانشجو پس از تایید مراحل ثبت نام اینترنتی با شماره دانشجویی و رمز ورود به سیستم (که پس از تایید نهایی ثبت نام اینترنتی در اختیار دانشجو قرار داده خواهد شد) ،  وارد سامانه آموزشی شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت شهریه امکان انتخاب واحد برای دانشجو وجود نخواهد داشت.

کارنامه های سلامت روان و سلامت جسم دانشجویان ورودی 98

با عرض تبریک به دانشجویان ورودی 98 دانشگاه گیلان ، به اطلاع می رساند از تاریخ 6 الی 13 مهرماه لینک کارنامه سلامت در کارتابل آموزشی دانشجو بارگذاری می شود .دانشجویان در تاریخ مذکور به کارتابل شخصی خود مراجعه و بعد از تکمیل فرم کارنامه سلامت جسم و روان ، از تاریخ 13 مهرماه براساس زمانبندی مشخص شده که به تفکیک دانشکده متعاقبا اعلام می شود، برای انجام معاینات پزشکی و روانشناختی به مرکز مشاوره و درمان دانشگاه مراجعه نمایند.

با توجه به ترافیک زیاد در روزهای پایانی، دانشجویان در همان ابتدا نسبت به تکمیل اینترنتی فرمهای کارنامه سلامت اقدام نمایند.

آدرس کوتاه :