بستن
FA EN AR RU FR CHI

برگزاری ترم تابستان سال 96

برگزاری ترم تابستان سال 96


برگزاری ترم تابستان سال 96

به اطلاع دانشجويان محترم متقاضی اخذ میهمانی ترم تابستان 96 از سایر دانشگاه های کشور  می رساند، ابتدا  با کد ملی و شماره شناسنامه وارد سامانه درخواست میهمانی شده و نسبت به تکميل اطلاعات درخواستی  اقدام نمايند. لازم است دانشجويان فرم  میهمانی تابستان را که از دانشگاه مبدا دريافت کرده اند اسکن نموده  و سپس نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، دانشجویان محترم می بایست حداکثر تا چهل و هشت ساعت پس از تاریخ ارائه درخواست مجددا به سامانه در خواست میهمانی مراجعه نمایند و نسبت به دریافت شماره دانشجویی اقدام و در تاریخ های تعیین شده در تقویم آموزشی نسبت به انتخاب واحد و پرداخت هزینه اقدام نمایند. بديهي است در غير اين صورت درخواست دانشجو منتفی تلقی می گردد.

تقويم آموزشی

دروس قابل ارائه

شهریه  دروس

(جديد) ارائه درس احتمال 1 : به اطلاع دانشجويان رشته های آمارو کاربردها ، رياضيات و کاربردها و علوم کامپيوتر می رساند، درس احتمال 1 نيز در تابستان 96 ارائه شده است.

(جديد) ارائه درس شيمي عمومی 2 : به اطلاع دانشجویان گروه زيست شناسی می رساند ، درس شيمي عمومی 2 به ارزش 2 واحد (درس پايه) نیز در تابستان سال 96 ارائه شده است.

شهريه دروس متعاقبا ارائه خواهد شد.که لازم است دانشجويان جهت کسب اطلاعات بيشتر  ،  اطلاعيه مذکور را مجددا مطالعه نمايند. توجه:دانشجويان دانشگاه گيلان در بازه زماني اعلام شده در تقويم آموزشی نسبت به انتخاب واحد اقدام نمايند.
آدرس کوتاه :